• Inovácia pracovísk odborného výcviku

• Škola prešla rozsiahlou inováciou pracovísk odborného výcviku. Do dielne určenej pre odbor autoopravár - mechanik a autoopravár - elektrikár boli nainštalované školiace autoopravárenské zariadenia: valcová skúšobňa bŕzd, tester tlmičov, štvorstĺpový zdvihák, súprava na elektronické meranie 3D geometrie, motortester ako digitálny osciloskop pre automobilovú diagnostiku osobných vozidiel, univerzálny prístroj pre sériovú diagnostiku a automatická plnička klimatizácií. Bola vytvorená moderná učebňa pre elektrotechnické odbory, súčasťou ktorej sú plne vybavené pracoviská pre žiakov. V rámci projektu IROP bola vybudovaná nová odborná učebňa pre odbor programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení s novým CNC sústruhom a CNC frézou. Súčasťou učebne sú nové počítače so softwarom Sinumeric pre programovanie CNC strojov. Vďaka týmto zmenám sa rozšírili možnosti nielen pre vzdelávanie, ale aj pre produktívne práce poskytované verejnosti.
            • Napíšte nám

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
              komunikujem so serverom, počkajte, prosím

Štvrtok 28. 3. 2024